KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA (Opava)

OSTROJ a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Opava
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
746 01 Opava 1

+420 553 872 176

Další informace o volném místu

KO:
Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.
SOU ve strojírenském oboru; praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků výhodou; zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků; znalost čtení technické dokumentace; orientace v oblasti technických norem, základní orientace v oblasti norem systému jakosti. Ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu.

Nástup ihned, pracoviště: Těšínská 66, Opava.
Nabízíme: Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.Příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik. Poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity. Sportovní a společenské akce společnosti.
Náplň práce:
Hodnotí jakost a spolehlivost dodávek. Kontroluje jakost výrobků. Obsluhuje měřící a zkušební techniku. Odpovídá za řízení neshodných výrobků. Provádí kontrolu průvodní dokumentace.
Provádí mezioperační technickou kontrolu. Provádí ověřování způsobilosti měření. Provádí rekvalifikace výrobků. Provádí výstupní technickou kontrolu. Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Daniela Krybusová
+420 553 872 176
krybusova@ostroj.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 11.7.2018