Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení

Nabídka volného místa již není aktuální.

OSTROJ a.s. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení". Jedná se o práci na úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 30000-45000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice (doplněk): Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení
(ELEKTROINŽENÝR -KA)
Obor(y): Výroba a provoz
Obec: Opava
Mzda: 30000-45000 Kč
Úvazek:
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Pracovněprávní vztah:
Adresa pracoviště:
OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
746 01 Opava 1
+420 553 872 176

Další informace o volném místu

KO:
Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.
VŠ vzdělání elektrotechnického směru, min. 2 roky praxe jako elektroinženýr/konstruktér/vývojář v oboru strojů určených pro hlubinné dobývání, zkušenosti v oblasti elektroniky a ovládání, orientace v dodavatelských softwarech a řídicích systémech jednotlivých zařízení, znalost bezpečnostních systémů elektro/důlních systémů, zkušenosti s PLC a SCADA, znalost EU elektro norem a předpisů. Výborné komunikační schopnosti, schopnost řídit projekty, týmová spolupráce, samostatnost, pečlivost při práci s technickou dokumentací.
Nástup ihned, pracoviště: Těšínská 66, Opava.
Náplň práce: vede projekty nízko a středně napěťových zařízení, včetně návrhu a konstrukce; vytváří návrhy kontrolních a monitorovacích systémů důlních strojů; na základě svých znalostí provádí průzkum trhu elektrických zařízení a jejich navrhování do vyvíjených systémů a zařízení; sestavuje rozpočty elektro projektů; jezdí na zahraniční služební cesty zahrnující fárání v hlubinných dolech a návštěvy subdodavatelů za účelem zajištění funkčnosti dodávaných celků; účastní se instalace důlních zařízení a jejich uvádění do provozu.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Daniela Krybusová
+420 553 872 176
krybusova@ostroj.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna nabídky volného místa: 9.11.2017
Zhlédnuto: 19×