ELEKTROTECHNIK/-ČKA (Vítkov)

SEVEN SPORT s.r.o. nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "ELEKTROTECHNIK/-ČKA". Nástupní mzda je 100–107 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTROTECHNIK/-ČKA
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Vítkov
Mzda:
100–107 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SEVEN SPORT s.r.o., pracoviště
Dělnická 957
749 01 Vítkov 1

+420 730 519 504

Další informace o volném místu

KO: Ilona Lichovníková, tel. 730 519 504, životopis společně s průvodním dopisem zašlete na email: zivotopisy@insportline.cz
SOU nejlépe v oboru s technickým zaměřením, mzda 100 - 107 Kč /hod.+ prémie, nástup ihned nebo dohodou, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Požadujeme: znalost elektroniky, práce s diagnostickými přístroji, aktivní a pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci, logické uvažování, příjemné a profesionální vystupování, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost, čistý trestní a insolvenční rejstřík.
Výhodou: Vyhláška č. 50/78 Sb., pracovní zkušenosti se seřízením a odborným servisem jízdních kol a elektrokol, znalost čtení technické dokumentace se zaměřením na obor elektro a strojírenství, praxe alespoň 1 rok na pracovní pozici se stejnou nebo obdobnou pracovní náplní.
Náplň práce: servis, montáž a údržba fitness strojů a zařízení, servis, montáž a údržba jízdních kol a elektrokol, diagnostika elektro-produktů, řešení reklamací fitness strojů, sportovního zařízení, jízdních kol a elektrokol, běžná denní operativa na středisku reklamací.
Bližší informace na https://www.insportline.cz/kariera

Kontakt na zaměstnavatele

Ilona Lichovníková
+420 730 519 504
ilona.lichovnikova@insportline.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 2.11.2018