Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Nabídky práce v oboru Výchova a vzdělávání

Úřad práce Opava k dnešnímu dni nabízí 6 volných pracovních míst v oboru Výchova a vzdělávání.

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Volné místo na pracovní pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) nabízí Dětský domov a Školní jídelna, Radkov - Dubová 141, příspěvková organizace v obci Radkov. Mzda 15000-20000 Kč.
Poslední změna: před 8 dny

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách
Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace nabízí volné místo v Opavě na pracovní pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách. Mzda 26020-33930 Kč.
Poslední změna: před 8 dny

Pedagogové volného času
Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace nabízí volné místo v obci Kravaře na pracovní pozici Pedagogové volného času. Mzda od 19850 Kč.
Poslední změna: před 8 dny

Pedagogové volného času
Volné pracovní místo Pedagogové volného času v obci Budišov nad Budišovkou eviduje Úřad práce Opava. Firma Centrum inkluze o.p.s. nabízí nástupní mzdu od 15500 Kč.
Poslední změna: 4.5.2018

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)
Firma Základní škola Kravaře, příspěvková organizace nabízí pracovní pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) v obci Kravaře. Mzda od 23000 Kč.
Poslední změna: 12.4.2018

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)
Volné místo na pracovní pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) nabízí Základní škola Mokré Lazce, okres Opava, příspěvková organizace v obci Mokré Lazce. Mzda od 23418 Kč.
Poslední změna: 13.2.2018