Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Nabídky práce v oboru Věda a výzkum

Úřad práce Opava k dnešnímu dni nabízí 6 volných pracovních míst v oboru Věda a výzkum.

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech
TECHFLOOR s. r. o. nabízí volné místo v Opavě na pracovní pozici Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech. Mzda od 25000 Kč.
Poslední změna: před 9 dny

Technici v oblasti metrologie
G. M. PROJECT, s. r. o. nabízí volné místo v Opavě na pracovní pozici Technici v oblasti metrologie. Mzda 18000-25000 Kč.
Poslední změna: před 10 dny

Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)
Volné místo na pracovní pozici Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství) nabízí BORNIT s.r.o. v obci Branka u Opavy. Mzda od 25000 Kč.
Poslední změna: před 10 dny

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)
Volné místo na pracovní pozici Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie) nabízí AGROPORADENSTVÍ s.r.o. v Opavě. Mzda 15000-20000 Kč.
Poslední změna: 3.3.2018

Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)
Slezská tvorba, výrobní družstvo nabízí volné místo v Opavě na pracovní pozici Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství). Mzda od 25000 Kč.
Poslední změna: 2.3.2018

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)
Volné pracovní místo Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) v obci Dolní Benešov eviduje Úřad práce Opava. Firma MSA, a.s. nabízí nástupní mzdu od 25000 Kč.
Poslední změna: 15.10.2017